R0.5S8-0505/P-R
RECOM PowerRECOM Power
R0.5S8-0505/P-R Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: R0.5S8-0505/P-R
Výrobca / Značka: RECOM Power
Popis produktu DC DC CONVERTER 5V 500MW
listoch: R0.5S8-0505/P-R.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
500 pcs
  • správa
Špecifikácie R0.5S8-0505/P-R
Číslo dielu R0.5S8-0505/P-R Výrobca RECOM Power
popis DC DC CONVERTER 5V 500MW Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 13543 pcs Dátový hárok R0.5S8-0505/P-R.pdf
Napätie - výstup 3 - Napätie - výstup 2 -
Napätie - výstup 1 5V Napätie - Izolácia 1kV
Napätie - vstup (min) 4.5V Napätie - vstup (Max) 5.5V
typ Isolated Module Veľkosť / rozmer 0.50" L x 0.42" W x 0.28" H (12.8mm x 10.7mm x 7.0mm)
séria ECONOLINE R0.5S Výkon (watty) 500mW
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro 8-SMD Module
Ostatné mená 10016629
R0.5S80505/PR
Prevádzková teplota -40°C ~ 100°C
Počet výstupov 1 Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 16 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vlastnosti SCP
efektívnosť 72% Detailný popis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 5V 100mA 4.5V - 5.5V Input
Prúd - výstup (Max) 100mA aplikácia ITE (Commercial)