R0.5S12-3.312/H-R
RECOM PowerRECOM Power
R0.5S12-3.312/H-R Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: R0.5S12-3.312/H-R
Výrobca / Značka: RECOM Power
Popis produktu DC DC CONVERTER 12V 500MW
listoch: R0.5S12-3.312/H-R.pdf
  • správa
Špecifikácie R0.5S12-3.312/H-R
Číslo dielu R0.5S12-3.312/H-R Výrobca RECOM Power
popis DC DC CONVERTER 12V 500MW Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 13190 pcs Dátový hárok R0.5S12-3.312/H-R.pdf
Napätie - výstup 3 - Napätie - výstup 2 -
Napätie - výstup 1 12V Napätie - Izolácia 3kV
Napätie - vstup (min) 2.97V Napätie - vstup (Max) 3.63V
typ Isolated Module Veľkosť / rozmer 0.60" L x 0.42" W x 0.28" H (15.2mm x 10.7mm x 7.0mm)
séria ECONOLINE R0.5S Výkon (watty) 500mW
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro 12-SMD Module, 10 Leads
Ostatné mená 10016711
R0.5S123.312/HR
Prevádzková teplota -40°C ~ 100°C
efektívnosť 77% Detailný popis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 12V 42mA 2.97V - 3.63V Input
Prúd - výstup (Max) 42mA aplikácia ITE (Commercial)
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
R0.5S12-3.305/P
R0.5S12-3.305/P
výrobcovia: RECOM Power
popis: DC DC CONVERTER 5V 500MW
Skladom: 10478 pcs
Stiahnuť ▼: R0.5S12-3.305/P.pdf
RFQ
R0.5S12-3.312
R0.5S12-3.312
výrobcovia: RECOM Power
popis: DC DC CONVERTER 12V 500MW