R0.5S12-0512/H-R
RECOM PowerRECOM Power
R0.5S12-0512/H-R Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: R0.5S12-0512/H-R
Výrobca / Značka: RECOM Power
Popis produktu DC DC CONVERTER 12V 500MW
listoch: R0.5S12-0512/H-R.pdf
  • správa
Špecifikácie R0.5S12-0512/H-R
Číslo dielu R0.5S12-0512/H-R Výrobca RECOM Power
popis DC DC CONVERTER 12V 500MW Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 15571 pcs Dátový hárok R0.5S12-0512/H-R.pdf
Napätie - výstup 3 - Napätie - výstup 2 -
Napätie - výstup 1 12V Napätie - Izolácia 3kV
Napätie - vstup (min) 4.5V Napätie - vstup (Max) 5.5V
typ Isolated Module Veľkosť / rozmer 0.60" L x 0.42" W x 0.28" H (15.2mm x 10.7mm x 7.0mm)
séria ECONOLINE R0.5S Výkon (watty) 500mW
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro 12-SMD Module, 10 Leads
Ostatné mená 10016714
R0.5S120512/HR
Prevádzková teplota -40°C ~ 100°C
efektívnosť 77% Detailný popis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 12V 42mA 4.5V - 5.5V Input
Prúd - výstup (Max) 42mA aplikácia ITE (Commercial)