R0.5S-1212-R
RECOM PowerRECOM Power
R0.5S-1212-R Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: R0.5S-1212-R
Výrobca / Značka: RECOM Power
Popis produktu DC DC CONVERTER 12V 500MW
listoch: R0.5S-1212-R.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
500 pcs
  • správa
Špecifikácie R0.5S-1212-R
Číslo dielu R0.5S-1212-R Výrobca RECOM Power
popis DC DC CONVERTER 12V 500MW Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 16592 pcs Dátový hárok R0.5S-1212-R.pdf
Napätie - výstup 3 - Napätie - výstup 2 -
Napätie - výstup 1 12V Napätie - Izolácia 1kV
Napätie - vstup (min) 10.8V Napätie - vstup (Max) 13.2V
typ Isolated Module Veľkosť / rozmer 0.50" L x 0.42" W x 0.28" H (12.8mm x 10.7mm x 7.0mm)
séria ECONOLINE R0.5S Výkon (watty) 500mW
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro 8-SMD Module, 5 Leads
Ostatné mená 10016549
R0.5S1212R
Prevádzková teplota -40°C ~ 100°C
Počet výstupov 1 Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 16 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vlastnosti SCP
efektívnosť 75% Detailný popis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 12V 42mA 10.8V - 13.2V Input
Prúd - výstup (Max) 42mA aplikácia ITE (Commercial)