R0.25S8-3.305/E-R
RECOM PowerRECOM Power
R0.25S8-3.305/E-R Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: R0.25S8-3.305/E-R
Výrobca / Značka: RECOM Power
Popis produktu DC DC CONVERTER 5V 250MW
listoch: R0.25S8-3.305/E-R.pdf
  • správa
Špecifikácie R0.25S8-3.305/E-R
Číslo dielu R0.25S8-3.305/E-R Výrobca RECOM Power
popis DC DC CONVERTER 5V 250MW Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 12705 pcs Dátový hárok R0.25S8-3.305/E-R.pdf
Napätie - výstup 3 - Napätie - výstup 2 -
Napätie - výstup 1 5V Napätie - Izolácia 1kV
Napätie - vstup (min) 2.97V Napätie - vstup (Max) 3.63V
typ Isolated Module Veľkosť / rozmer 0.50" L x 0.42" W x 0.28" H (12.8mm x 10.7mm x 7.0mm)
séria ECONOLINE R0.25S/E Výkon (watty) 250mW
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro 8-SMD Module
Ostatné mená 10016495
R0.25S83.305/ER
Prevádzková teplota -40°C ~ 100°C
efektívnosť 75% Detailný popis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 5V 50mA 2.97V - 3.63V Input
Prúd - výstup (Max) 50mA aplikácia ITE (Commercial)
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
R0.25S8-3.305
R0.25S8-3.305
výrobcovia: RECOM Power
popis: DC DC CONVERTER 5V 250MW
Skladom: 9235 pcs
Stiahnuť ▼: R0.25S8-3.305.pdf
RFQ
R0.25S8-243.3/P
R0.25S8-243.3/P
výrobcovia: RECOM Power
popis: DC DC CONVERTER 3.3V 250MW
Skladom: 10051 pcs
Stiahnuť ▼: R0.25S8-243.3/P.pdf
RFQ
R0.25S8-243.3/P-R
R0.25S8-243.3/P-R
Stiahnuť ▼: R0.25S8-243.3/P-R.pdf
R0.25S8-3.305/E
R0.25S8-3.305/E