R0.25S12-123.3/P-R
RECOM PowerRECOM Power
R0.25S12-123.3/P-R Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: R0.25S12-123.3/P-R
Výrobca / Značka: RECOM Power
Popis produktu DC DC CONVERTER 3.3V 250MW
listoch: R0.25S12-123.3/P-R.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
500 pcs
  • správa
Špecifikácie R0.25S12-123.3/P-R
Číslo dielu R0.25S12-123.3/P-R Výrobca RECOM Power
popis DC DC CONVERTER 3.3V 250MW Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 11731 pcs Dátový hárok R0.25S12-123.3/P-R.pdf
Napätie - výstup 3 - Napätie - výstup 2 -
Napätie - výstup 1 3.3V Napätie - Izolácia 1kV
Napätie - vstup (min) 10.8V Napätie - vstup (Max) 13.2V
typ Isolated Module Veľkosť / rozmer 0.49" L x 0.42" W x 0.28" H (12.8mm x 10.7mm x 7.0mm)
séria ECONOLINE R0.25S Výkon (watty) 250mW
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro 12-SMD Module, 10 Leads
Ostatné mená 10015081
R0.25S12123.3/PR
Prevádzková teplota -40°C ~ 100°C
Počet výstupov 1 Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 16 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vlastnosti SCP
efektívnosť 60 ~ 70% Detailný popis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 76mA 10.8V - 13.2V Input
Prúd - výstup (Max) 76mA aplikácia ITE (Commercial)