R0.25S12-0515/H-R
RECOM PowerRECOM Power
R0.25S12-0515/H-R Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: R0.25S12-0515/H-R
Výrobca / Značka: RECOM Power
Popis produktu DC DC CONVERTER 15V 250MW
listoch: R0.25S12-0515/H-R.pdf
  • správa
Špecifikácie R0.25S12-0515/H-R
Číslo dielu R0.25S12-0515/H-R Výrobca RECOM Power
popis DC DC CONVERTER 15V 250MW Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 11128 pcs Dátový hárok R0.25S12-0515/H-R.pdf
Napätie - výstup 3 - Napätie - výstup 2 -
Napätie - výstup 1 15V Napätie - Izolácia 3kV
Napätie - vstup (min) 4.5V Napätie - vstup (Max) 5.5V
typ Isolated Module Veľkosť / rozmer 0.49" L x 0.42" W x 0.28" H (12.8mm x 10.7mm x 7.0mm)
séria ECONOLINE R0.25S Výkon (watty) 250mW
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro 12-SMD Module, 10 Leads
Ostatné mená 10015049
R0.25S120515/HR
Prevádzková teplota -40°C ~ 100°C
Počet výstupov 1 Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 16 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vlastnosti SCP
efektívnosť 60 ~ 70% Detailný popis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 15V 17mA 4.5V - 5.5V Input
Prúd - výstup (Max) 17mA aplikácia ITE (Commercial), Medical
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
R0.25S12-0512/P-R
R0.25S12-0512/P-R
výrobcovia: RECOM Power
popis: DC DC CONVERTER 12V 250MW
Skladom: 10782 pcs
Stiahnuť ▼: R0.25S12-0512/P-R.pdf
RFQ
R0.25S12-0515/H
R0.25S12-0515/H
výrobcovia: RECOM Power
popis: DC DC CONVERTER 15V 250MW