R0.25S12-0509/HP-R
Recom PowerRecom Power
R0.25S12-0509/HP-R Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: R0.25S12-0509/HP-R
Výrobca / Značka: RECOM Power
Popis produktu CONV DC/DC 0.25W 5V IN 9V OUT
listoch: R0.25S12-0509/HP-R.pdf
  • správa
Špecifikácie R0.25S12-0509/HP-R
Číslo dielu R0.25S12-0509/HP-R Výrobca Recom Power
popis CONV DC/DC 0.25W 5V IN 9V OUT Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 9510 pcs Dátový hárok R0.25S12-0509/HP-R.pdf
Napätie - práca 250mW Napätie - výstup 4 -
Napätie - výstup 3 - Napätie - výstup 2 9V
Napätie - vstup (Max) 5.5V Napätie - výpadok (typický) 4.5V
typ Isolated Module Veľkosť / rozmer 0.49" L x 0.42" W x 0.28" H (12.8mm x 10.7mm x 7.0mm)
séria ECONOLINE R0.25S Stav RoHS Tape & Reel (TR)
Zvlnenie prúdu - nízka frekvencia ITE (Commercial), Medical polarizácia 12-SMD Module, 10 Leads
Konfigurácia výstupu 1 Ostatné mená 10015107
R0.25S120509/HPR
Prevádzková teplota -40°C ~ 100°C Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 6 Weeks
Výrobné číslo výrobcu R0.25S12-0509/HP-R Regulácia riadkov 60 ~ 70%
Vlastnosti SCP Funkčné kolíky 28mA
Rozšírený popis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 9V 28mA 4.5V - 5.5V Input popis CONV DC/DC 0.25W 5V IN 9V OUT
Súčasný - Breakover 3kV (3000V)