R0.25S12-0505/HP-R
Recom PowerRecom Power
R0.25S12-0505/HP-R Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: R0.25S12-0505/HP-R
Výrobca / Značka: RECOM Power
Popis produktu CONV DC/DC 0.25W 5V IN 5V OUT
listoch: R0.25S12-0505/HP-R.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
500 pcs
  • správa
Špecifikácie R0.25S12-0505/HP-R
Číslo dielu R0.25S12-0505/HP-R Výrobca Recom Power
popis CONV DC/DC 0.25W 5V IN 5V OUT Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 10681 pcs Dátový hárok R0.25S12-0505/HP-R.pdf
Napätie - práca 250mW Napätie - výstup 4 -
Napätie - výstup 3 - Napätie - výstup 2 5V
Napätie - vstup (Max) 5.5V Napätie - výpadok (typický) 4.5V
typ Isolated Module Veľkosť / rozmer 0.49" L x 0.42" W x 0.28" H (12.8mm x 10.7mm x 7.0mm)
séria ECONOLINE R0.25S Stav RoHS Tape & Reel (TR)
Zvlnenie prúdu - nízka frekvencia ITE (Commercial), Medical polarizácia 12-SMD Module, 10 Leads
Konfigurácia výstupu 1 Ostatné mená 10015106
R0.25S120505/HPR
Prevádzková teplota -40°C ~ 100°C Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 6 Weeks
Výrobné číslo výrobcu R0.25S12-0505/HP-R Regulácia riadkov 60 ~ 70%
Vlastnosti SCP Funkčné kolíky 50mA
Rozšírený popis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 5V 50mA 4.5V - 5.5V Input popis CONV DC/DC 0.25W 5V IN 5V OUT
Súčasný - Breakover 3kV (3000V)
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
R0.25S12-0509/H-R
R0.25S12-0509/H-R
výrobcovia: RECOM Power
popis: DC DC CONVERTER 9V 250MW
Skladom: 9720 pcs
Stiahnuť ▼: R0.25S12-0509/H-R.pdf
RFQ
R0.25S12-0505/H
R0.25S12-0505/H
výrobcovia: RECOM Power
popis: DC DC CONVERTER 5V 250MW
Skladom: 9172 pcs
Stiahnuť ▼: R0.25S12-0505/H.pdf
RFQ
R0.25S12-0505-R
R0.25S12-0505-R
Stiahnuť ▼: R0.25S12-0505-R.pdf
R0.25S-3.33.3/P-R
R0.25S-3.33.3/P-R
popis: DC DC CONVERTER 3.3V 250MW
Stiahnuť ▼: R0.25S-3.33.3/P-R.pdf
R0.25S12-0505/HP
R0.25S12-0505/HP
Stiahnuť ▼: R0.25S12-0505/HP.pdf
R0.25S12-0509
R0.25S12-0509
Stiahnuť ▼: R0.25S12-0509.pdf