R0.25S-123.3/HP-R
RECOM PowerRECOM Power
R0.25S-123.3/HP-R Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: R0.25S-123.3/HP-R
Výrobca / Značka: RECOM Power
Popis produktu DC DC CONVERTER 3.3V 250MW
listoch: R0.25S-123.3/HP-R.pdf
  • správa
Špecifikácie R0.25S-123.3/HP-R
Číslo dielu R0.25S-123.3/HP-R Výrobca RECOM Power
popis DC DC CONVERTER 3.3V 250MW Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 12093 pcs Dátový hárok R0.25S-123.3/HP-R.pdf
Napätie - výstup 3 - Napätie - výstup 2 -
Napätie - výstup 1 3.3V Napätie - Izolácia 3kV
Napätie - vstup (min) 10.8V Napätie - vstup (Max) 13.2V
typ Isolated Module Veľkosť / rozmer 0.49" L x 0.42" W x 0.28" H (12.8mm x 10.7mm x 7.0mm)
séria ECONOLINE R0.25S Výkon (watty) 250mW
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro 8-SMD Module, 5 Leads
Ostatné mená 10014751
R0.25S123.3/HPR
Prevádzková teplota -40°C ~ 100°C
efektívnosť 60 ~ 70% Detailný popis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 76mA 10.8V - 13.2V Input
Prúd - výstup (Max) 76mA aplikácia ITE (Commercial), Medical
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
R0.25S-123.3
R0.25S-123.3
výrobcovia: RECOM Power
popis: DC DC CONVERTER 3.3V 250MW