R0.25D12-2405/HP-R
RECOM PowerRECOM Power
R0.25D12-2405/HP-R Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: R0.25D12-2405/HP-R
Výrobca / Značka: RECOM Power
Popis produktu DC DC CONVERTER +/-5V 250MW
listoch: R0.25D12-2405/HP-R.pdf
  • správa
Špecifikácie R0.25D12-2405/HP-R
Číslo dielu R0.25D12-2405/HP-R Výrobca RECOM Power
popis DC DC CONVERTER +/-5V 250MW Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 9672 pcs Dátový hárok R0.25D12-2405/HP-R.pdf
Napätie - výstup 3 - Napätie - výstup 2 -5V
Napätie - výstup 1 5V Napätie - Izolácia 3kV
Napätie - vstup (min) 21.6V Napätie - vstup (Max) 26.4V
typ Isolated Module Veľkosť / rozmer 0.60" L x 0.42" W x 0.28" H (15.2mm x 10.7mm x 7.0mm)
séria ECONOLINE R0.25D Výkon (watty) 250mW
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro 12-SMD Module, 10 Leads
Ostatné mená 10015723
R0.25D122405/HPR
Prevádzková teplota -40°C ~ 100°C
efektívnosť 60 ~ 70% Detailný popis Isolated Module DC DC Converter 2 Output 5V -5V 25mA, 25mA 21.6V - 26.4V Input
Prúd - výstup (Max) 25mA, 25mA aplikácia ITE (Commercial), Medical