R-78T3.3-1.0/AL-R
RECOM PowerRECOM Power
R-78T3.3-1.0/AL-R Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: R-78T3.3-1.0/AL-R
Výrobca / Značka: RECOM Power
Popis produktu DC DC CONVERTER 3.3V 3W
listoch: R-78T3.3-1.0/AL-R.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
150 pcs
  • správa
Špecifikácie R-78T3.3-1.0/AL-R
Číslo dielu R-78T3.3-1.0/AL-R Výrobca RECOM Power
popis DC DC CONVERTER 3.3V 3W Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 10228 pcs Dátový hárok R-78T3.3-1.0/AL-R.pdf
Napätie - výstup 3 - Napätie - výstup 2 -
Napätie - výstup 1 3.3V Napätie - vstup (min) 7V
Napätie - vstup (Max) 42V typ Non-Isolated PoL Module
Veľkosť / rozmer 0.98" L x 0.91" W x 0.39" H (25.0mm x 23.0mm x 10.0mm) séria INNOLINE R-78T-1.0
Výkon (watty) 3W obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro 5-SMD Module, 3 Leads Ostatné mená 80099293
Prevádzková teplota -40°C ~ 85°C Počet výstupov 1
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 14 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Vlastnosti SCP efektívnosť 88%
Detailný popis Non-Isolated PoL Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 1A 7V - 42V Input Prúd - výstup (Max) 1A