R-78AA12-0.5SMD-R
RECOM PowerRECOM Power
R-78AA12-0.5SMD-R Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: R-78AA12-0.5SMD-R
Výrobca / Značka: RECOM Power
Popis produktu DC DC CONVERTER 12V 6W
listoch: R-78AA12-0.5SMD-R.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • správa
Špecifikácie R-78AA12-0.5SMD-R
Číslo dielu R-78AA12-0.5SMD-R Výrobca RECOM Power
popis DC DC CONVERTER 12V 6W Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 11082 pcs Dátový hárok R-78AA12-0.5SMD-R.pdf
Napätie - výstup 3 - Napätie - výstup 2 -
Napätie - výstup 1 12V Napätie - vstup (min) 15V
Napätie - vstup (Max) 32V typ Linear Regulator Replacement
Veľkosť / rozmer 0.60" L x 0.38" W x 0.36" H (15.2mm x 9.7mm x 9.2mm) séria INNOLINE R-78AA-0.5
Výkon (watty) 6W obal Cut Tape (CT)
Balík / puzdro 10-SMD Module Ostatné mená 945-1041-1
Prevádzková teplota -40°C ~ 85°C Počet výstupov 1
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 14 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Vlastnosti Remote On/Off, OTP, SCP efektívnosť 97%
Detailný popis Linear Regulator Replacement DC DC Converter 1 Output 12V 500mA 15V - 32V Input Prúd - výstup (Max) 500mA
Ovládacie funkcie Enable, Active High aplikácia ITE (Commercial)
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
R-78AA1.8-1.0SMD-R
R-78AA1.8-1.0SMD-R
výrobcovia: RECOM Power
popis: DC DC CONVERTER 1.8V 2W
Skladom: 12823 pcs
Stiahnuť ▼: R-78AA1.8-1.0SMD-R.pdf
RFQ
R-78AA12-0.5SMD
R-78AA12-0.5SMD
výrobcovia: RECOM Power
popis: DC DC CONVERTER 12V 6W