GU2011S26
Precision Electronic Components Ltd.Precision Electronic Components Ltd.
GU2011S26 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: GU2011S26
Výrobca / Značka: Precision Electronic Components Ltd.
Popis produktu POT 200 OHM 2W WIREWOUND LINEAR
listoch: GU2011S26.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • správa
Špecifikácie GU2011S26
Číslo dielu GU2011S26 Výrobca Precision Electronic Components Ltd.
popis POT 200 OHM 2W WIREWOUND LINEAR Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 9221 pcs Dátový hárok GU2011S26.pdf
tolerancia ±5% Stýl ukončenia Solder Lug
Teplotný koeficient - kužeľ Linear
Veľkosť - Telo Round - 0.875" Dia x 0.750" H (22.22mm x 19.05mm) séria GU
otáčania 3600° Odporový materiál Wirewound
Odpor (Ohmy) 200 Výkon (watty) 2W
obal Bulk Počet otočení 10
Počet gangov 1 Typ montáže Panel Mount
Výrobca štandardná doba výroby 5 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Detailný popis 200 Ohm 1 Gang Linear Panel Mount Potentiometer None 10 Turn Wirewound 2W Solder Lug Závitová vložka 3/8-32
Zabudovaný prepínač None Typ nastavenia User Defined
Typ pohonu Slotted Dĺžka pohonu 0.812" (20.63mm)
Priemer pohonu 0.2497" (6.34mm)