TOP100YN
Power IntegrationsPower Integrations
TOP100YN Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: TOP100YN
Výrobca / Značka: Power Integrations
Popis produktu IC OFFLINE SWIT PWM OTP HV TO220
listoch: TOP100YN.pdf
  • správa
Špecifikácie TOP100YN
Číslo dielu TOP100YN Výrobca Power Integrations
popis IC OFFLINE SWIT PWM OTP HV TO220 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 4513 pcs Dátový hárok TOP100YN.pdf
Napätie - Napájanie (Vcc / Vdd) - Napätie - porucha 350V
topológia Boost, Buck, Flyback, Forward Balík dodávateľov zariadení TO-220-3
séria TOPSwitch® Výkon (watty) 30W
obal Tube Balík / puzdro TO-220-3
Izolácia výstupu Isolated Prevádzková teplota -40°C ~ 150°C (TJ)
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Interný prepínač Yes
Frekvencia - prepínanie 100kHz Ochrana proti poruchám Current Limiting, Over Temperature
Pracovný cyklus 67% Detailný popis Converter Offline Boost, Buck, Flyback, Forward Topology 100kHz TO-220-3