QH12BZ600
Power IntegrationsPower Integrations
QH12BZ600 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: QH12BZ600
Výrobca / Značka: Power Integrations
Popis produktu DIODE GEN PURP 600V 12A TO263AB
listoch: QH12BZ600.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
800 pcs
  • správa
Špecifikácie QH12BZ600
Číslo dielu QH12BZ600 Výrobca Power Integrations
popis DIODE GEN PURP 600V 12A TO263AB Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 59456 pcs Dátový hárok QH12BZ600.pdf
Napätie - Vpred (Vf) (Max) @ Ak 3.1V @ 12A Napätie - DC Reverse (Vr) (Max) 600V
Balík dodávateľov zariadení TO-263AB rýchlosť Fast Recovery = 200mA (Io)
séria Qspeed™ Doba spätného obnovenia (trr) 11.6ns
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
Prevádzková teplota - prepojenie -55°C ~ 150°C Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 16 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Typ diódy Standard
Detailný popis Diode Standard 600V 12A Surface Mount TO-263AB Prúd - reverzné únik @ Vr 250µA @ 600V
Aktuálny - priemerný rektifikovaný (Io) 12A Kapacita @ Vr, F 34pF @ 10V, 1MHz