QH08BZ600
Power IntegrationsPower Integrations
QH08BZ600 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: QH08BZ600
Výrobca / Značka: Power Integrations
Popis produktu DIODE GEN PURP 600V 8A TO263AB
listoch: QH08BZ600.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
800 pcs
  • správa
Špecifikácie QH08BZ600
Číslo dielu QH08BZ600 Výrobca Power Integrations
popis DIODE GEN PURP 600V 8A TO263AB Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 72543 pcs Dátový hárok QH08BZ600.pdf
Napätie - Vpred (Vf) (Max) @ Ak 3.15V @ 8A Napätie - DC Reverse (Vr) (Max) 600V
Balík dodávateľov zariadení TO-263AB rýchlosť Fast Recovery = 200mA (Io)
séria Qspeed™ Doba spätného obnovenia (trr) 11.1ns
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
Prevádzková teplota - prepojenie 150°C (Max) Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 16 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Typ diódy Standard
Detailný popis Diode Standard 600V 8A Surface Mount TO-263AB Prúd - reverzné únik @ Vr 250µA @ 600V
Aktuálny - priemerný rektifikovaný (Io) 8A Kapacita @ Vr, F 25pF @ 10V, 1MHz
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
QH03-12
QH03-12
výrobcovia: XP Power
popis: DC DC CONVERTER 300V 1.25W
Skladom: 4499 pcs
Stiahnuť ▼: QH03-12.pdf
RFQ
výrobcovia: XP Power
popis: DC DC CONVERTER 150V 1.25W
Skladom: 5338 pcs
Stiahnuť ▼: QH015-12.pdf
RFQ
QH05BZ600
QH05BZ600
výrobcovia: Power Integrations
popis: DIODE GEN PURP 600V 5A TO263AB
Stiahnuť ▼: QH05BZ600.pdf
QH01-5
QH01-5
popis: DC DC CONVERTER 100V 1.25W
Stiahnuť ▼: QH01-5.pdf
QH02-5
QH02-5
popis: DC DC CONVERTER 200V 1.25W
Stiahnuť ▼: QH02-5.pdf
QH03TZ600
QH03TZ600
výrobcovia: Power Integrations
popis: DIODE GEN PURP 600V 3A TO220AC
Stiahnuť ▼: QH03TZ600.pdf
QH08TZ600
QH08TZ600
popis: DIODE GEN PURP 600V 8A TO220AC
Stiahnuť ▼: QH08TZ600.pdf
popis: DC DC CONVERTER 500V 1.25W