LXA16T600C
Power IntegrationsPower Integrations
Power Integrations
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: LXA16T600C
Výrobca / Značka: Power Integrations
Popis produktu DIODE ARRAY SCHOTTKY 600V TO220
listoch: LXA16T600C.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • správa
Špecifikácie LXA16T600C
Číslo dielu LXA16T600C Výrobca Power Integrations
popis DIODE ARRAY SCHOTTKY 600V TO220 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 82225 pcs Dátový hárok LXA16T600C.pdf
Napätie - Vpred (Vf) (Max) @ Ak 2.94V @ 8A Napätie - DC Reverse (Vr) (Max) 600V
Balík dodávateľov zariadení TO-220AB rýchlosť Fast Recovery = 200mA (Io)
séria Qspeed™ Doba spätného obnovenia (trr) 21.5ns
obal Tube Balík / puzdro TO-220-3
Ostatné mená 596-1368-5 Prevádzková teplota - prepojenie 150°C (Max)
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 16 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Typ diódy Schottky Konfigurácia diódy 1 Pair Common Cathode
Detailný popis Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 600V 8A Through Hole TO-220-3 Prúd - reverzné únik @ Vr 250µA @ 600V
Súčasný - priemerný rektifikovaný (Io) (na diódu) 8A