35L048B2U
PortescapPortescap
35L048B2U Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 35L048B2U
Výrobca / Značka: Portescap
Popis produktu STEPPER MOTOR PM UNIPOLAR 12V
listoch: 1.35L048B2U.pdf2.35L048B2U.pdf3.35L048B2U.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • správa
Špecifikácie 35L048B2U
Číslo dielu 35L048B2U Výrobca Portescap
popis STEPPER MOTOR PM UNIPOLAR 12V Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 4187 pcs Dátový hárok 1.35L048B2U.pdf2.35L048B2U.pdf3.35L048B2U.pdf
závažia 0.194 lb (88g) Napätie - hodnotené 12VDC
typ Permanent Magnet Krútiaci moment - držanie (oz-in / mNm) 3.5 / 25
Stýl ukončenia Wire Leads Kroky na revolúciu 48
Stupňový uhol 7.5° Veľkosť / rozmer Round - 1.420" Dia (35.94mm)
séria 35L Rotácia zotrvačnosti 4gcm²
Ostatné mená 35L048B2U-N
35L048B2UN
Prevádzková teplota -20°C ~ 70°C
Priestor pre montážne otvory 1.650" (42.00mm) Výrobca štandardná doba výroby 12 Weeks
Dĺžka - hriadeľ a ložisko 0.445" (11.30mm) Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Vlastnosti Round Shaft Priemer - hriadeľ 0.079" (2.00mm)
Detailný popis Unipolar Stepper Motor 190mA 12VDC Aktuálne hodnotenie 190mA
Typ cievky Unipolar Odolnosť cievky 64 Ohms
schválenie - presnosť ±15%
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
35LJNAU
35LJNAU
výrobcovia: Conxall / Switchcraft
popis: CONN JACK STEREO 3.5MM
Skladom: 11248 pcs
Stiahnuť ▼: 35LJNAU.pdf
RFQ
35LET
35LET
výrobcovia: Bussmann (Eaton)
popis: FUSE CARTRIDGE 35A 240VAC/150VDC
Skladom: 1584 pcs
Stiahnuť ▼: 35LET.pdf
RFQ
35LSQ150000MEFC64X99
35LSQ150000MEFC64X99
výrobcovia: Rubycon
popis: CAP ALUM 150000UF 20% 35V SCREW
Stiahnuť ▼: 35LSQ150000MEFC64X99.pdf
35LJNS
35LJNS
popis: CONN JACK STEREO 3.5MM