SE75PFR-DR10
PanduitPanduit
SE75PFR-DR10 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: SE75PFR-DR10
Výrobca / Značka: Panduit
Popis produktu SLEEVING 3/4" X 500' WHITE
listoch: 1.SE75PFR-DR10.pdf2.SE75PFR-DR10.pdf3.SE75PFR-DR10.pdf
Stav RoHs Bezolovnatý / V súlade RoHS
Stav zásob 90 pcs stock
Odoslať z Hong Kong
Cesta zásielky DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 90 pcs
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
  • správa
Špecifikácie SE75PFR-DR10
Číslo dielu SE75PFR-DR10 Výrobca Panduit
popis SLEEVING 3/4" X 500' WHITE Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 90 pcs Dátový hárok 1.SE75PFR-DR10.pdf2.SE75PFR-DR10.pdf3.SE75PFR-DR10.pdf
šírka - Hrúbka steny 0.025" (0.64mm)
Zadajte atribúty Expandable typ Sleeving
séria Pan-Wrap™ SE Prevádzková teplota -70°C ~ 125°C
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) Not Applicable Materiálová miera horľavosti UL VW-1
Materiál Polyethylene Terephthalate (PET), Halogen Free Výrobca štandardná doba výroby 4 Weeks
Ochrana tekutín - Dĺžka 500' (152.40m)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Tepelná ochrana Flame Retardant
Vlastnosti Noise Reduction, Vibration Resistant Ochrana životného prostredia UV Resistant
Priemer - vonkajšia, nerozšírená - Priemer - vnútorný, nerozšírený 0.750" (19.05mm)
Priemer - Vnútri, rozšírené 1.250" (31.75mm) farba White