DR10-250-D
PanduitPanduit
DR10-250-D Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: DR10-250-D
Výrobca / Značka: Panduit
Popis produktu CONN QC RCPT 10-12AWG 0.250
listoch: DR10-250-D.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • správa
Špecifikácie DR10-250-D
Číslo dielu DR10-250-D Výrobca Panduit
popis CONN QC RCPT 10-12AWG 0.250 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 95469 pcs Dátový hárok DR10-250-D.pdf
Wire Gauge 10-12 AWG ukončenie Crimp
Typ koncovky Angled - 90°, Flag Šírka karty 0.250" (6.35mm)
Tab Thickness 0.032" (0.81mm) Dĺžka karty -
séria Pan-Term® obal Bulk
Ostatné mená 298-11929
DR10-250-D-ND
Typ montáže Free Hanging (In-Line), Right Angle
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) Not Applicable Výrobca štandardná doba výroby 4 Weeks
Dĺžka - celkovo - Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Izolačný priemer - Izolácia Non-Insulated
rod Female Vlastnosti -
Detailný popis 0.250" (6.35mm) Quick Connect Female 10-12 AWG Crimp Connector Non-Insulated Kontaktný materiál Brass