XP0240100L
PanasonicPanasonic
XP0240100L Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: XP0240100L
Výrobca / Značka: Panasonic
Popis produktu TRANS 2PNP 50V 0.1A SMINI5
listoch:
  • správa
Špecifikácie XP0240100L
Číslo dielu XP0240100L Výrobca Panasonic
popis TRANS 2PNP 50V 0.1A SMINI5 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 5604 pcs Dátový hárok
Napätie - zrýchlenie zberača (Max) 50V Vce sýtosť (Max) @ Ib, Ic 500mV @ 10mA, 100mA
Typ tranzistorov 2 PNP (Dual) Balík dodávateľov zariadení SMini5-G1
séria - Výkon - Max 150mW