SP2-PL2-DC48V
PanasonicPanasonic
SP2-PL2-DC48V Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: SP2-PL2-DC48V
Výrobca / Značka: Panasonic
Popis produktu RELAY GEN PURPOSE DPDT 15A 48V
listoch: SP2-PL2-DC48V.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
20 pcs
  • správa
Špecifikácie SP2-PL2-DC48V
Číslo dielu SP2-PL2-DC48V Výrobca Panasonic
popis RELAY GEN PURPOSE DPDT 15A 48V Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 3141 pcs Dátový hárok SP2-PL2-DC48V.pdf
Zapnúť napätie (Max) 33.6 VDC Vypnúť napätie (Min) -
Stýl ukončenia PC Pin Spínacie napätie 250VAC, 30VDC - Max
séria SP Čas uvoľnenia 30ms
Typ relé General Purpose obal Tube
Prevádzková teplota -50°C ~ 60°C Prevádzka času 30ms
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 10 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Vlastnosti - Detailný popis General Purpose Relay DPDT (2 Form C) 48VDC Coil Through Hole
Kontaktné hodnotenie (aktuálne) 15A Kontaktný materiál Silver Tin Oxide (AgSnO)
Kontaktný formulár DPDT (2 Form C) Napätie cievky 48VDC
Typ cievky Latching, Dual Coil Odolnosť cievky 7.7 kOhms
Cievna sila 300 mW Prúd cievky 6.2mA