SFS2-DC24V
PanasonicPanasonic
SFS2-DC24V Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: SFS2-DC24V
Výrobca / Značka: Panasonic
Popis produktu RELAY SAFETY 4PST 6A 24V
listoch: SFS2-DC24V.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • správa
Špecifikácie SFS2-DC24V
Číslo dielu SFS2-DC24V Výrobca Panasonic
popis RELAY SAFETY 4PST 6A 24V Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 4417 pcs Dátový hárok SFS2-DC24V.pdf
Zapnúť napätie (Max) 18 VDC Vypnúť napätie (Min) 2.4 VDC
Stýl ukončenia PC Pin Spínacie napätie 250VAC, 30VDC - Max
séria SFS Čas uvoľnenia 20ms
Typ relé Safety obal Bulk
Ostatné mená 255-3095
SFS2DC24V
Prevádzková teplota -40°C ~ 85°C
Prevádzka času 20ms Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 11 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vlastnosti -
Detailný popis Safety Relay 4PST-2NO/2NC (2 Form A, 2 Form B) 24VDC Coil Through Hole Kontaktné hodnotenie (aktuálne) 6A
Kontaktný materiál Silver Tin Oxide (AgSnO) Kontaktný formulár 4PST-2NO/2NC (2 Form A, 2 Form B)
Napätie cievky 24VDC Typ cievky Non Latching
Odolnosť cievky 1.6 kOhms Cievna sila 360 mW
Prúd cievky 15.0mA