SF2D-DC48V
PanasonicPanasonic
SF2D-DC48V Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: SF2D-DC48V
Výrobca / Značka: Panasonic
Popis produktu RELAY SAFETY 4PST 6A 48V
listoch: SF2D-DC48V.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
20 pcs
  • správa
Špecifikácie SF2D-DC48V
Číslo dielu SF2D-DC48V Výrobca Panasonic
popis RELAY SAFETY 4PST 6A 48V Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 3210 pcs Dátový hárok SF2D-DC48V.pdf
Zapnúť napätie (Max) 36 VDC Vypnúť napätie (Min) 4.8 VDC
Stýl ukončenia PC Pin Spínacie napätie 440VAC, 30VDC - Max
séria SF2D Čas uvoľnenia 7ms
Typ relé Safety obal Tray
Prevádzková teplota -40°C ~ 70°C Prevádzka času 17ms
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 8 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Vlastnosti - Detailný popis Safety Relay 4PST-2NO/2NC (2 Form A, 2 Form B) 48VDC Coil Through Hole
Kontaktné hodnotenie (aktuálne) 6A Kontaktný materiál Silver Tin Oxide (AgSnO)
Kontaktný formulár 4PST-2NO/2NC (2 Form A, 2 Form B) Napätie cievky 48VDC
Typ cievky Non Latching Odolnosť cievky 4.6 kOhms
Cievna sila 500 mW Prúd cievky 10.4mA