P-230SCSL5X2
PanasonicPanasonic
P-230SCSL5X2 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: P-230SCSL5X2
Výrobca / Značka: Panasonic
Popis produktu BATTERY PACK 12.0V 2300MAH NICAD
listoch: P-230SCSL5X2.pdf
Stav RoHs Bez olova bez výnimky / RoHS podľa výnimky
  • správa
Špecifikácie P-230SCSL5X2
Číslo dielu P-230SCSL5X2 Výrobca Panasonic
popis BATTERY PACK 12.0V 2300MAH NICAD Stav voľného vodiča / RoHS Bez olova bez výnimky / RoHS podľa výnimky
Dostupné množstvo 5532 pcs Dátový hárok P-230SCSL5X2.pdf
závažia 589.7g Napätie - hodnotené 12V
Stýl ukončenia Solder Tab štruktúra Front to Back, 2 Rows x 5 Cells
Veľkosť / rozmer 1.81" L x 0.91" W x 9.84" H (46.0mm x 23.0mm x 250.0mm) séria P-230SCS
Rechargeability Yes Ostatné mená P096-L052
Počet buniek 10 Poznámka -
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free by exemption / RoHS compliant by exemption Detailný popis L-SC 12V Nickel Cadmium Battery Pack