P-230SCSL2X2
PanasonicPanasonic
P-230SCSL2X2 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: P-230SCSL2X2
Výrobca / Značka: Panasonic
Popis produktu BATTERY PACK 4.8V 2300 MAH NICAD
listoch: P-230SCSL2X2.pdf
Stav RoHs Bez olova bez výnimky / RoHS podľa výnimky
  • správa
Špecifikácie P-230SCSL2X2
Číslo dielu P-230SCSL2X2 Výrobca Panasonic
popis BATTERY PACK 4.8V 2300 MAH NICAD Stav voľného vodiča / RoHS Bez olova bez výnimky / RoHS podľa výnimky
Dostupné množstvo 4040 pcs Dátový hárok P-230SCSL2X2.pdf
závažia 228.16g Napätie - hodnotené 4.8V
Stýl ukončenia Solder Tab štruktúra Front to Back, 2 Rows x 2 Cells
Veľkosť / rozmer 1.81" L x 0.91" W x 3.94" H (46.0mm x 23.0mm x 100.0mm) séria P-230SCS
Rechargeability Yes Ostatné mená P096-L022
Počet buniek 4 Poznámka -
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free by exemption / RoHS compliant by exemption Detailný popis L-SC 4.8V Nickel Cadmium Battery Pack