P-120SCJS/A02
PanasonicPanasonic
P-120SCJS/A02 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: P-120SCJS/A02
Výrobca / Značka: Panasonic
Popis produktu BATTERY NICAD 1.2V 1.2AH 4/5 SC
listoch: P-120SCJS/A02.pdf
Stav RoHs Bez olova bez výnimky / RoHS podľa výnimky
  • správa
Špecifikácie P-120SCJS/A02
Číslo dielu P-120SCJS/A02 Výrobca Panasonic
popis BATTERY NICAD 1.2V 1.2AH 4/5 SC Stav voľného vodiča / RoHS Bez olova bez výnimky / RoHS podľa výnimky
Dostupné množstvo 4867 pcs Dátový hárok P-120SCJS/A02.pdf
závažia 37.65g Napätie - hodnotené 1.2V
Stýl ukončenia Flat Top (Non-Extending) Štandardný čas nabíjania 16Hrs
Štandardný nabíjací prúd 120mA Veľkosť / rozmer 0.91" Dia x 1.34" H (23.0mm x 34.0mm)
Informácie o preprave - séria P-120SCJS
Ostatné mená P-120SCJS/A08
P200
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free by exemption / RoHS compliant by exemption
Miera vybíjania 240mA Detailný popis 4/5 SC 1.2V Nickel Cadmium Battery Rechargeable (Secondary) 1.2Ah