NP0450100A
PanasonicPanasonic
NP0450100A Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: NP0450100A
Výrobca / Značka: Panasonic
Popis produktu TRANS 2NPN 50V 0.1A SSSMINI
listoch:
  • správa
Špecifikácie NP0450100A
Číslo dielu NP0450100A Výrobca Panasonic
popis TRANS 2NPN 50V 0.1A SSSMINI Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 6023 pcs Dátový hárok
Napätie - zrýchlenie zberača (Max) 50V Vce sýtosť (Max) @ Ib, Ic 300mV @ 10mA, 100mA
Typ tranzistorov 2 NPN (Dual) Balík dodávateľov zariadení SSSMini6-F1
séria - Výkon - Max 125mW
obal Cut Tape (CT) Balík / puzdro SOT-963
Ostatné mená NP0450100ACT Prevádzková teplota 125°C (TJ)
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvencia - Prechod 150MHz
Detailný popis Bipolar (BJT) Transistor Array 2 NPN (Dual) 50V 100mA 150MHz 125mW Surface Mount SSSMini6-F1 Zvýšenie prúdu DC (hFE) (Min) @ Ic, Vce 180 @ 2mA, 10V
Prúd - obmedzenie kolektora (Max) 100µA Prúd - zberač (Ic) (Max) 100mA