N-700AACT
PanasonicPanasonic
N-700AACT Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: N-700AACT
Výrobca / Značka: Panasonic
Popis produktu BATTERY NICAD 1.2V 700MAH AA
listoch: N-700AACT.pdf
Stav RoHs Neuplatňuje sa / Neuplatňuje sa
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • správa
Špecifikácie N-700AACT
Číslo dielu N-700AACT Výrobca Panasonic
popis BATTERY NICAD 1.2V 700MAH AA Stav voľného vodiča / RoHS Neuplatňuje sa / Neuplatňuje sa
Dostupné množstvo 58727 pcs Dátový hárok N-700AACT.pdf
závažia 23.13g Napätie - hodnotené 1.2V
Stýl ukončenia Solder Tab Štandardný čas nabíjania 16Hrs
Štandardný nabíjací prúd 70mA Veľkosť / rozmer -
Informácie o preprave - séria Cadnica
Ostatné mená SY114T Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Stav voľného vodiča / RoHS Not applicable / Not applicable Miera vybíjania 140mA
Detailný popis AA 1.2V Nickel Cadmium Battery Rechargeable (Secondary) 700mAh kapacita 700mAh
Chémia batérie Nickel Cadmium Veľkosť bunky batérie AA
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
N-700AACLL5X2
N-700AACLL5X2
výrobcovia: Panasonic
popis: BATT PACK 12.0V 700MAH NICAD
Skladom: 4758 pcs
Stiahnuť ▼: N-700AACLL5X2.pdf
RFQ
N-73A
N-73A
výrobcovia: Triad Magnetics
popis: TRANSFORMER ISOL
Skladom: 2866 pcs
Stiahnuť ▼: N-73A.pdf
RFQ
N-750-3
N-750-3
výrobcovia: Bivar, Inc.
popis: CARD GUIDE NAR 7.5X0.078" NAT
Stiahnuť ▼: N-750-3.pdf
N-700AACLL3X2
N-700AACLL3X2
výrobcovia: Panasonic
popis: BATT PACK 7.2V 700MAH NICAD
Stiahnuť ▼: N-700AACLL3X2.pdf
N-76U
N-76U
výrobcovia: Triad Magnetics
popis: TRANSFORMER ISOL
Stiahnuť ▼: N-76U.pdf
výrobcovia: Bivar, Inc.
Stiahnuť ▼: N-750-2.pdf
N-700AACLL5X1
N-700AACLL5X1
popis: BATT PACK 6.0V 700MAH NICAD