MCDHT3120E
PanasonicPanasonic
MCDHT3120E Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: MCDHT3120E
Výrobca / Značka: Panasonic
Popis produktu SERVO DRIVER 30A 120V LOAD
listoch: 1.MCDHT3120E.pdf2.MCDHT3120E.pdf
Stav RoHs Bezolovnatý / V súlade RoHS
Stav zásob 164 pcs stock
Odoslať z Hong Kong
Cesta zásielky DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 164 pcs
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
  • správa
Špecifikácie MCDHT3120E
Číslo dielu MCDHT3120E Výrobca Panasonic
popis SERVO DRIVER 30A 120V LOAD Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 164 pcs Dátový hárok 1.MCDHT3120E.pdf2.MCDHT3120E.pdf
závažia 3.6 lbs (1.6kg) Wattage - Load 750W
Napätie - Napájanie 100 ~ 120VAC Napätie - zaťaženie 120 V
typ Module séria MINAS A5E
Ostatné mená 1110-2985
MCDHT3120E-ND
Prevádzková teplota 0°C ~ 55°C
Počet motorov 1 Typ montáže Chassis Mount
Typ motora Servo Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 11 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Rozhranie RS-232, RS-485, USB Pre použitie s / Súvisiace produkty MINAS A5 Series
Vlastnosti - Detailný popis Servo AC 100 ~ 120VAC Supply 30A 120 V Load
Prúd - výstup 30A Ovládací / pohonný typ Servo AC
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
MCDHT3520
MCDHT3520
výrobcovia: Panasonic
popis: SERVO DRIVER 30A 240V LOAD
Skladom: 173 pcs
Stiahnuť ▼: MCDHT3520.pdf
RFQ
MCDDT3520N
MCDDT3520N
výrobcovia: Panasonic
Skladom: 4885 pcs
Stiahnuť ▼: MCDDT3520N.pdf
RFQ
popis: SERVO DRIVER 30A 120V LOAD