MBMS011BLN
PanasonicPanasonic
Panasonic
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: MBMS011BLN
Výrobca / Značka: Panasonic
Popis produktu MOTOR AC STAND 100V 100W D CUT
listoch: MBMS011BLN.pdf
Stav zásob 501 pcs stock
Odoslať z Hong Kong
Cesta zásielky DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 501 pcs
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
  • správa
Špecifikácie MBMS011BLN
Číslo dielu MBMS011BLN Výrobca Panasonic
popis MOTOR AC STAND 100V 100W D CUT Stav voľného vodiča / RoHS
Dostupné množstvo 501 pcs Dátový hárok MBMS011BLN.pdf
Napätie - hodnotené 100VAC typ AC Motor
Stýl ukončenia Cable with Connector Veľkosť / rozmer Square - 2.362" x 2.362" (60.00mm x 60.00mm)
séria MINAS-BL KV RPM 3000 RPM
Výkon - hodnotený 100W Prevádzková teplota 0°C ~ 40°C
Priestor pre montážne otvory 2.756" (70.00mm) Typ motora -
Dĺžka - hriadeľ a ložisko 1.181" (30.00mm) Pomer redukcie rýchlosti -
funkcie Standard Vlastnosti -
Typ kódovača - Priemer - hriadeľ 0.457" (11.00mm)
Detailný popis AC Motor Standard 3000 RPM 100W 100VAC schválenie -
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
MBMS011BLA
MBMS011BLA
výrobcovia: Panasonic
popis: MOTOR AC STAND 100V 100W RND