MAZW082HGL
PanasonicPanasonic
MAZW082HGL Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: MAZW082HGL
Výrobca / Značka: Panasonic
Popis produktu DIODE ZENER ARRAY 8.2V SSSMINI3
listoch: MAZW082HGL.pdf
  • správa
Špecifikácie MAZW082HGL
Číslo dielu MAZW082HGL Výrobca Panasonic
popis DIODE ZENER ARRAY 8.2V SSSMINI3 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 5443 pcs Dátový hárok MAZW082HGL.pdf
Napätie - Zener (Nom) (Vz) 8.2V tolerancia -
Balík dodávateľov zariadení SSSMini3-F2 séria -
Výkon - Max 150mW obal Cut Tape (CT)
Balík / puzdro SOT-723 Ostatné mená MAZW082HGLCT
Prevádzková teplota - Typ montáže Surface Mount
Impedancia (Max) (Zz) 30 Ohms Detailný popis Zener Diode Array 1 Pair Common Anode 8.2V 150mW SSSMini3-F2
Prúd - reverzné únik @ Vr 100nA @ 5V konfigurácia 1 Pair Common Anode