MAZS2000ML
PanasonicPanasonic
MAZS2000ML Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: MAZS2000ML
Výrobca / Značka: Panasonic
Popis produktu DIODE ZENER 20V 150MW SSMINI2
listoch: MAZS2000ML.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
  • správa
Špecifikácie MAZS2000ML
Číslo dielu MAZS2000ML Výrobca Panasonic
popis DIODE ZENER 20V 150MW SSMINI2 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 137832 pcs Dátový hárok MAZS2000ML.pdf
Napätie - Zener (Nom) (Vz) 20V Napätie - Vpred (Vf) (Max) @ Ak 1V @ 10mA
tolerancia ±3% Balík dodávateľov zariadení SSMini2-F1
séria - Výkon - Max 150mW
obal Cut Tape (CT) Balík / puzdro SC-79, SOD-523
Ostatné mená MAZS2000MLCT
MAZS200MCT
MAZS200MCT-ND
Prevádzková teplota -
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedancia (Max) (Zz) 80 Ohms
Detailný popis Zener Diode 20V 150mW ±3% Surface Mount SSMini2-F1 Prúd - reverzné únik @ Vr 50nA @ 15V