MA2SP0600L
PanasonicPanasonic
MA2SP0600L Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: MA2SP0600L
Výrobca / Značka: Panasonic
Popis produktu DIODE PIN 60V 100MA SSMINI-2P
listoch: MA2SP0600L.pdf
  • správa
Špecifikácie MA2SP0600L
Číslo dielu MA2SP0600L Výrobca Panasonic
popis DIODE PIN 60V 100MA SSMINI-2P Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 5402 pcs Dátový hárok MA2SP0600L.pdf
Napätie - maximálny spád (Max) 60V Balík dodávateľov zariadení SSMini2-F1
séria - Odpor @ Ak, F 1.2 Ohm @ 10mA, 100MHz
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro SC-79, SOD-523
Ostatné mená MA2SP0600LTR Prevádzková teplota 150°C (TJ)
Typ diódy PIN - Single Detailný popis RF Diode PIN - Single 60V 100mA SSMini2-F1
Aktuálny - Max 100mA Kapacita @ Vr, F 0.6pF @ 1V, 1MHz