JS211126-AA
PanasonicPanasonic
JS211126-AA Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: JS211126-AA
Výrobca / Značka: Panasonic
Popis produktu CAP FILM 12UF 10% 210VAC QC TERM
listoch: 1.JS211126-AA.pdf2.JS211126-AA.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
200 pcs
600 pcs
1000 pcs
  • správa
Špecifikácie JS211126-AA
Číslo dielu JS211126-AA Výrobca Panasonic
popis CAP FILM 12UF 10% 210VAC QC TERM Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 43619 pcs Dátový hárok 1.JS211126-AA.pdf2.JS211126-AA.pdf
Napätie - DC - Napájacie napätie - AC 210V
tolerancia ±10% ukončenie Quick Connect - 0.187" (4.7mm)
Veľkosť / rozmer 1.555" L x 1.051" W (39.50mm x 26.70mm) séria SMF
hodnotenie - obal Bulk
Balík / puzdro Rectangular Box Ostatné mená JSU21X126AQE
P9406
Prevádzková teplota -25°C ~ 70°C Typ montáže Chassis Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Rozostup vedenia -
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) 1.280" (32.50mm)
Vlastnosti - Dielektrický materiál Polypropylene (PP), Metallized
Detailný popis 12µF Film Capacitor 210V Polypropylene (PP), Metallized Rectangular Box kapacitné 12µF