JS181755-AA
PanasonicPanasonic
JS181755-AA Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: JS181755-AA
Výrobca / Značka: Panasonic
Popis produktu CAP FILM 7.5UF 180VAC QC TERM
listoch: 1.JS181755-AA.pdf2.JS181755-AA.pdf
  • správa
Špecifikácie JS181755-AA
Číslo dielu JS181755-AA Výrobca Panasonic
popis CAP FILM 7.5UF 180VAC QC TERM Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 5145 pcs Dátový hárok 1.JS181755-AA.pdf2.JS181755-AA.pdf
Napätie - DC - Napájacie napätie - AC 180V
tolerancia ±10% ukončenie Quick Connect - 0.187" (4.7mm)
Veľkosť / rozmer 1.555" L x 0.689" W (39.50mm x 17.50mm) séria SMF
hodnotenie - obal Bulk
Balík / puzdro Rectangular Box Ostatné mená JSU18X755AQF
P9400
Prevádzková teplota -25°C ~ 70°C Typ montáže Chassis Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Rozostup vedenia -
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) 1.220" (31.00mm)
Vlastnosti - Dielektrický materiál Polypropylene (PP), Metallized
Detailný popis 7.5µF Film Capacitor 180V Polypropylene (PP), Metallized Rectangular Box kapacitné 7.5µF