JR1AF-DC48V
PanasonicPanasonic
Panasonic
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: JR1AF-DC48V
Výrobca / Značka: Panasonic
Popis produktu RELAY GEN PURPOSE SPST 16A 48V
listoch: JR1AF-DC48V.pdf
  • správa
Špecifikácie JR1AF-DC48V
Číslo dielu JR1AF-DC48V Výrobca Panasonic
popis RELAY GEN PURPOSE SPST 16A 48V Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 4161 pcs Dátový hárok JR1AF-DC48V.pdf
Zapnúť napätie (Max) 38.4 VDC Vypnúť napätie (Min) 4.8 VDC
Stýl ukončenia PC Pin Spínacie napätie 250VAC, 30VDC - Max
séria JR Čas uvoľnenia 2ms
Typ relé General Purpose obal Bulk
Ostatné mená 255-1112 Prevádzková teplota -50°C ~ 70°C
Prevádzka času 10ms Typ montáže Through Hole
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vlastnosti -
Detailný popis General Purpose Relay SPST-NO (1 Form A) 48VDC Coil Through Hole Kontaktné hodnotenie (aktuálne) 16A
Kontaktný materiál Silver Alloy Kontaktný formulár SPST-NO (1 Form A)
Napätie cievky 48VDC Typ cievky Non Latching
Odolnosť cievky 4.35 kOhms Cievna sila 530 mW
Prúd cievky 11.0mA