JC2AF-DC24V
PanasonicPanasonic
JC2AF-DC24V Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: JC2AF-DC24V
Výrobca / Značka: Panasonic
Popis produktu RELAY GEN PURPOSE DPST 10A 24V
listoch: JC2AF-DC24V.pdf
  • správa
Špecifikácie JC2AF-DC24V
Číslo dielu JC2AF-DC24V Výrobca Panasonic
popis RELAY GEN PURPOSE DPST 10A 24V Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 5437 pcs Dátový hárok JC2AF-DC24V.pdf
Zapnúť napätie (Max) 19.2 VDC Vypnúť napätie (Min) 2.4 VDC
Stýl ukončenia PC Pin Spínacie napätie 250VAC - Max
séria JC Čas uvoľnenia 2ms
Typ relé General Purpose obal Bulk
Ostatné mená 255-1927
JC2AF-DC24V-ND
Prevádzková teplota -50°C ~ 60°C
Prevádzka času 15ms Typ montáže Through Hole
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vlastnosti -
Detailný popis General Purpose Relay DPST-NO (2 Form A) 24VDC Coil Through Hole Kontaktné hodnotenie (aktuálne) 10A
Kontaktný materiál Silver Alloy Kontaktný formulár DPST-NO (2 Form A)
Napätie cievky 24VDC Typ cievky Non Latching
Odolnosť cievky 576 Ohms Cievna sila 1 W
Prúd cievky 41.6mA