HJ2-L-AC100V-R-6
PanasonicPanasonic
Panasonic
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: HJ2-L-AC100V-R-6
Výrobca / Značka: Panasonic
Popis produktu RELAY GEN PURP 2POLE
listoch: HJ2-L-AC100V-R-6.pdf
  • správa
Špecifikácie HJ2-L-AC100V-R-6
Číslo dielu HJ2-L-AC100V-R-6 Výrobca Panasonic
popis RELAY GEN PURP 2POLE Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 4667 pcs Dátový hárok HJ2-L-AC100V-R-6.pdf
séria * Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Detailný popis Relay Coil
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
HJ2-DC48V-D
HJ2-DC48V-D
výrobcovia: Panasonic
popis: RELAY GEN PURP 2POLE
Skladom: 4755 pcs
Stiahnuť ▼: HJ2-DC48V-D.pdf
RFQ
HJ2-DC48V-D-6
HJ2-DC48V-D-6
výrobcovia: Panasonic
popis: RELAY GEN PURP 2POLE
Skladom: 4161 pcs
Stiahnuť ▼: HJ2-DC48V-D-6.pdf
RFQ
HJ2-L-AC100V-6
HJ2-L-AC100V-6
Stiahnuť ▼: HJ2-L-AC100V-6.pdf
HJ2-DC48V-6
HJ2-DC48V-6
Stiahnuť ▼: HJ2-DC48V-6.pdf
HJ2-L-AC120V-R-6
HJ2-L-AC120V-R-6
Stiahnuť ▼: HJ2-L-AC120V-R-6.pdf
HJ2-L-AC12V-6
HJ2-L-AC12V-6
Stiahnuť ▼: HJ2-L-AC12V-6.pdf
HJ2-L-AC120V-R
HJ2-L-AC120V-R
Stiahnuť ▼: HJ2-L-AC120V-R.pdf
HJ2-L-AC12V
HJ2-L-AC12V
popis: RELAY GEN PURPOSE DPDT 7A 12V
Stiahnuť ▼:
HJ2-L-AC100V-R
HJ2-L-AC100V-R
Stiahnuť ▼: HJ2-L-AC100V-R.pdf
HJ2-L-AC120V
HJ2-L-AC120V
popis: RELAY GEN PURPOSE DPDT 7A 120V
Stiahnuť ▼:
HJ2-L-AC120V-6
HJ2-L-AC120V-6
Stiahnuť ▼: HJ2-L-AC120V-6.pdf
HJ2-L-AC100V
HJ2-L-AC100V
popis: RELAY GEN PURPOSE DPDT 7A 100V
Novinky v priemysle
Arduino zajtra usporiada konferenciu covid-19
Bude otvorená „každému, kto v súčasnosti používa zariadenia kompatibilné s Arduino v rámci...
Raytheon získava kontrakt Space Force OCX na prepínanie sady IBM pre GPS III
Nahradí počítače IBM, ktoré sa v súčasnosti používajú na riadenie konštelácie GPS, syst...
500 W PSU pre námorné zaťaženie
Napájaný menovitým 24 V distribuovaným zdrojom (rozsah 18 až 36 V), ENMA500D24 / 2 × 27-CC pos...
Melexis uvádza na trh snímač s efektom Hall s efektom pre riadenie s elektrickým posilňovačom
S prevádzkovou teplotou medzi -40℃  a 160 ℃, firma tvrdí, že zariadenie kombinuje vysokú line...
Spoločnosť Nasa udeľuje zmluvu o obchodnom náklade pre lunárnu bránu do SpaceX
Podmienky zmluvy o logistických službách Gateway budú vyžadovať, aby SpaceX dodal kritický a ...
Krycia maska ​​s potlačou Covid-19 3d schválená - iba pre tlačiarne MJF, dostupné súbory
Táto časť, navrhnutá na Českom vysokom učení technickom v Prahe, jej Ústav informatiky, robo...
Spoločnosť Toshiba uvádza na trh dva 80V N-kanálové napájacie mosfety