ERT-D2FFL101S
PanasonicPanasonic
ERT-D2FFL101S Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: ERT-D2FFL101S
Výrobca / Značka: Panasonic
Popis produktu THERMISTOR NTC 100OHM 3500K DISC
listoch: ERT-D2FFL101S.pdf
  • správa
Špecifikácie ERT-D2FFL101S
Číslo dielu ERT-D2FFL101S Výrobca Panasonic
popis THERMISTOR NTC 100OHM 3500K DISC Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 5608 pcs Dátový hárok ERT-D2FFL101S.pdf
séria ERT-D Odpor v Ohmoch pri 25 ° C 100
Tolerancia odporu ±15% Výkon - Max 400mW
obal Bulk Balík / puzdro Disc 5mm
Ostatné mená ERTD2FFL101S
PNT104
Prevádzková teplota -30°C ~ 60°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Dĺžka - vodiaci drôt 1.18" (30.00mm) Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Detailný popis NTC Thermistor 100 Disc 5mm B25 / 85 -