ERO-S2PHF3602
PanasonicPanasonic
ERO-S2PHF3602 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: ERO-S2PHF3602
Výrobca / Značka: Panasonic
Popis produktu RES 36K OHM 1/4W 1% AXIAL
listoch: ERO-S2PHF3602.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • správa
Špecifikácie ERO-S2PHF3602
Číslo dielu ERO-S2PHF3602 Výrobca Panasonic
popis RES 36K OHM 1/4W 1% AXIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 5407360 pcs Dátový hárok ERO-S2PHF3602.pdf
tolerancia ±1% Teplotný koeficient ±50ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení Axial Veľkosť / rozmer 0.067" Dia x 0.126" L (1.70mm x 3.20mm)
séria ERO odpor 36 kOhms
Výkon (watty) 0.25W, 1/4W obal Cut Tape (CT)
Balík / puzdro Axial Ostatné mená P36.0KCACT
Prevádzková teplota -55°C ~ 150°C Počet ukončení 2
Výška - sedenie (Max) - Vlastnosti -
Poruchovosť - Detailný popis 36 kOhms ±1% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Metal Film