ERO-S2PHF2002
PanasonicPanasonic
ERO-S2PHF2002 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: ERO-S2PHF2002
Výrobca / Značka: Panasonic
Popis produktu RES 20K OHM 1/4W 1% AXIAL
listoch: ERO-S2PHF2002.pdf
  • správa
Špecifikácie ERO-S2PHF2002
Číslo dielu ERO-S2PHF2002 Výrobca Panasonic
popis RES 20K OHM 1/4W 1% AXIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 5044 pcs Dátový hárok ERO-S2PHF2002.pdf
tolerancia ±1% Teplotný koeficient ±50ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení Axial Veľkosť / rozmer 0.067" Dia x 0.126" L (1.70mm x 3.20mm)
séria ERO odpor 20 kOhms
Výkon (watty) 0.25W, 1/4W obal Cut Tape (CT)
Balík / puzdro Axial Ostatné mená P20.0KCACT
Prevádzková teplota -55°C ~ 150°C Počet ukončení 2
Výška - sedenie (Max) - Vlastnosti -
Poruchovosť - Detailný popis 20 kOhms ±1% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Metal Film