ERJ-S1DF1102U
PanasonicPanasonic
ERJ-S1DF1102U Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: ERJ-S1DF1102U
Výrobca / Značka: Panasonic
Popis produktu RES SMD 11K OHM 1% 3/4W 2010
listoch: ERJ-S1DF1102U.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
5000 pcs
  • správa
Špecifikácie ERJ-S1DF1102U
Číslo dielu ERJ-S1DF1102U Výrobca Panasonic
popis RES SMD 11K OHM 1% 3/4W 2010 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 449730 pcs Dátový hárok ERJ-S1DF1102U.pdf
tolerancia ±1% Teplotný koeficient ±100ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení 2010 Veľkosť / rozmer 0.197" L x 0.098" W (5.00mm x 2.50mm)
séria ERJ odpor 11 kOhms
Výkon (watty) 0.75W, 3/4W obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro 2010 (5025 Metric) Ostatné mená ERJS1DF1102U
Prevádzková teplota -55°C ~ 155°C Počet ukončení 2
Výška - sedenie (Max) 0.028" (0.70mm) Vlastnosti Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200
Poruchovosť - Detailný popis 11 kOhms ±1% 0.75W, 3/4W Chip Resistor 2010 (5025 Metric) Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200 Thick Film