ELJ-RF2N2DF
PanasonicPanasonic
ELJ-RF2N2DF Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: ELJ-RF2N2DF
Výrobca / Značka: Panasonic
Popis produktu FIXED IND 2.2NH 400MA 90 MOHM
listoch: ELJ-RF2N2DF.pdf
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
  • správa
Špecifikácie ELJ-RF2N2DF
Číslo dielu ELJ-RF2N2DF Výrobca Panasonic
popis FIXED IND 2.2NH 400MA 90 MOHM Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 6049 pcs Dátový hárok ELJ-RF2N2DF.pdf
typ Multilayer tolerancia ±0.3nH
Balík dodávateľov zariadení 0402 (1005 Metric) Veľkosť / rozmer 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
tienenie Unshielded séria RF
hodnotenie - Q @ Freq 8 @ 100MHz
obal Original-Reel® Balík / puzdro 0402 (1005 Metric)
Ostatné mená PCD1268DKR Prevádzková teplota -20°C ~ 85°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro Non-Magnetic Stav voľného vodiča / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvencia indukčnosti - test 100MHz indukčnosť 2.2nH
Výška - sedenie (Max) 0.022" (0.55mm) Frekvencia - vlastná rezonancia 6GHz
Detailný popis 2.2nH Unshielded Multilayer Inductor 400mA 90 mOhm Max 0402 (1005 Metric) DC odpor (DCR) 90 mOhm Max
Aktuálne hodnotenie 400mA Aktuálny - Sýtosť -
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
ELJ-RF2N2DFB
ELJ-RF2N2DFB
výrobcovia: Panasonic
popis: FIXED IND 2.2NH 400MA 90 MOHM