ELF-18D210
PanasonicPanasonic
ELF-18D210 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: ELF-18D210
Výrobca / Značka: Panasonic
Popis produktu CMC 18MH 500MA 2LN TH
listoch: 1.ELF-18D210.pdf2.ELF-18D210.pdf
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
  • správa
Špecifikácie ELF-18D210
Číslo dielu ELF-18D210 Výrobca Panasonic
popis CMC 18MH 500MA 2LN TH Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 4504 pcs Dátový hárok 1.ELF-18D210.pdf2.ELF-18D210.pdf
Napätie - DC - Napájacie napätie - AC 250V
Veľkosť / rozmer 0.787" L x 0.827" W (20.00mm x 21.00mm) séria H
hodnotenie - obal Bulk
Balík / puzdro Vertical, 4 PC Pin Ostatné mená ELF18D210
PLK1241
Prevádzková teplota -20°C ~ 105°C Počet riadkov 2
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Stav voľného vodiča / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Indukcia @ Frekvencia 18mH @ 1kHz
Výška (Max) 0.787" (20.00mm) Typ filtra -
Vlastnosti - Detailný popis 18mH @ 1kHz 2 Line Common Mode Choke Through Hole 500mA DCR 1.271 Ohm (Typ)
DC odpor (DCR) (Max) 1.271 Ohm (Typ) Aktuálne hodnotenie (Max) 500mA