ELC11D331F
PanasonicPanasonic
Panasonic
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: ELC11D331F
Výrobca / Značka: Panasonic
Popis produktu FIXED IND 330UH 1A 350 MOHM TH
listoch: ELC11D331F.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
2000 pcs
  • správa
Špecifikácie ELC11D331F
Číslo dielu ELC11D331F Výrobca Panasonic
popis FIXED IND 330UH 1A 350 MOHM TH Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 150914 pcs Dátový hárok ELC11D331F.pdf
typ Wirewound tolerancia ±10%
Balík dodávateľov zariadení Radial Lead Veľkosť / rozmer 0.453" Dia (11.50mm)
tienenie Unshielded séria ELC11D
hodnotenie - Q @ Freq -
obal Bulk Balík / puzdro Radial, Vertical Cylinder
Prevádzková teplota - Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Materiál - jadro Ferrite
Výrobca štandardná doba výroby 14 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvencia indukčnosti - test 10kHz indukčnosť 330µH
Výška - sedenie (Max) 0.547" (13.90mm) Frekvencia - vlastná rezonancia -
Detailný popis 330µH Unshielded Wirewound Inductor 1A 350 mOhm Radial, Vertical Cylinder DC odpor (DCR) 350 mOhm
Aktuálne hodnotenie 1A Aktuálny - Sýtosť -