ELC-09D103DF
PanasonicPanasonic
ELC-09D103DF Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: ELC-09D103DF
Výrobca / Značka: Panasonic
Popis produktu FIXED IND 10MH 80MA 18.8 OHM TH
listoch: ELC-09D103DF.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
2000 pcs
  • správa
Špecifikácie ELC-09D103DF
Číslo dielu ELC-09D103DF Výrobca Panasonic
popis FIXED IND 10MH 80MA 18.8 OHM TH Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 218663 pcs Dátový hárok ELC-09D103DF.pdf
typ Wirewound tolerancia ±10%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.374" Dia (9.50mm)
tienenie Unshielded séria 09D
hodnotenie - Q @ Freq -
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro Radial
Ostatné mená ELC09D103DF Prevádzková teplota -
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 2 (1 Year)
Materiál - jadro - Výrobca štandardná doba výroby 14 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvencia indukčnosti - test 10kHz
indukčnosť 10mH Výška - sedenie (Max) 0.350" (8.90mm)
Frekvencia - vlastná rezonancia - Detailný popis 10mH Unshielded Wirewound Inductor 80mA 18.8 Ohm Radial
DC odpor (DCR) 18.8 Ohm Aktuálne hodnotenie 80mA