EEV-TG1K331M
PanasonicPanasonic
EEV-TG1K331M Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: EEV-TG1K331M
Výrobca / Značka: Panasonic
Popis produktu CAP ALUM 330UF 20% 80V SMD
listoch: EEV-TG1K331M.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
125 pcs
  • správa
Špecifikácie EEV-TG1K331M
Číslo dielu EEV-TG1K331M Výrobca Panasonic
popis CAP ALUM 330UF 20% 80V SMD Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 54458 pcs Dátový hárok EEV-TG1K331M.pdf
Napätie - hodnotené 80V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy 0.748" L x 0.748" W (19.00mm x 19.00mm) Veľkosť / rozmer 0.709" Dia (18.00mm)
séria TG Ripple Current @ nízkej frekvencie 260mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 400mA @ 100kHz hodnotenie AEC-Q200
polarizácia Polar obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro Radial, Can - SMD Ostatné mená EEVTG1K331M
PCE3677TR
Prevádzková teplota -40°C ~ 125°C Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 19 Weeks
Životnosť @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C Rozostup vedenia -
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) 0.650" (16.50mm)
ESR (ekvivalentná odolnosť série) 280 mOhm @ 100kHz Detailný popis 330µF 80V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 280 mOhm @ 100kHz 2000 Hrs @ 125°C
kapacitné 330µF aplikácia Automotive