EEV-TG1J331M
PanasonicPanasonic
EEV-TG1J331M Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: EEV-TG1J331M
Výrobca / Značka: Panasonic
Popis produktu CAP ALUM 330UF 20% 63V SMD
listoch: EEV-TG1J331M.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
125 pcs
250 pcs
625 pcs
875 pcs
1250 pcs
3125 pcs
  • správa
Špecifikácie EEV-TG1J331M
Číslo dielu EEV-TG1J331M Výrobca Panasonic
popis CAP ALUM 330UF 20% 63V SMD Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 76151 pcs Dátový hárok EEV-TG1J331M.pdf
Napätie - hodnotené 63V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy 0.669" L x 0.669" W (17.00mm x 17.00mm) Veľkosť / rozmer 0.630" Dia (16.00mm)
séria TG Ripple Current @ nízkej frekvencie 325mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 500mA @ 100kHz hodnotenie AEC-Q200
polarizácia Polar obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro Radial, Can - SMD Ostatné mená EEVTG1J331M
PCE3664TR
Prevádzková teplota -40°C ~ 125°C Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 19 Weeks
Životnosť @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C Rozostup vedenia -
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) 0.650" (16.50mm)
ESR (ekvivalentná odolnosť série) 180 mOhm @ 100kHz Detailný popis 330µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 180 mOhm @ 100kHz 2000 Hrs @ 125°C
kapacitné 330µF aplikácia Automotive